10. – 16.srpnja 2016
NEDJELJA (10.srpnja) 15.NEDJELJA KROZ GODINU
KAPELA u 8 sati sv.misa za + KRANJČEC JOSIP i ANICA; IVAN DERNAJ
Ž. CRKVA u 10 sati –
Ž. CRKVA u 19 sati sv.misa za + JURO STOJANAC; MARA MARTIĆ; ANTO RAJIĆ; PAVIČIĆ ZORAN, ZORKA, NIKOLA i GORAN
PONEDJELJAK (11.srpnja) SV. BENEDIKT
UTORAK (12.srpnja)
KAPELA 19 sati sveta misa za + NA ČAST PRESV. KRVI KRISTOVE ZA ZDRAVLJE PO NAKANI LEKO ŽELJKO; NA ČAST SV. ANTUNU NA NAKANU ZAHVALNICA
SRIJEDA (13.srpnja )MAJKA BOŽJA BISTRIČKA
Ž. CRKVA u 19 sati sveta misa za + ČERNAVA ANDRIJA i KATIA; KONJUH MIJO i KATICA; KARH KATICA i JOSIP
ČETVRTAK (14.srpnja)
Ž. CRKVA u 19 sati sv.misa za + POLJAKOVIĆ ANDRIJA i KATA
PETAK (15.srpnja) SV. BONAVENTURA
Ž. CRKVA u 08:00 sati sveta misa NA ČAST SV. IVANA KRSTITELJA PO NAKANI KATE POPOVIĆ I OBITELJI
SUBOTA (16.srpnja)
Ž. CRKVA u 18:00 SATI VJENČANJE; U 19 sati sv. misa za + MILAN MILIĆ
17. – 23.srpnja 2016
NEDJELJA (17.srpnja) 16.NEDJELJA KROZ GODINU
KAPELA u 8 sati sv.misa NA ČAST SV. IVANA KRSTITELJA
Ž. CRKVA u 11 sati – PRO POPULO ( Za sve župljane ) – PRIJENOS NA HRVATSKI RADIO;
Ž. CRKVA u 19 sati sv.misa za + PIRIĆ VERICA, SLAVA, IVAN i ŽELJKO; ŠTERLE ANKA i STANKO; ZA DUŠE U ČISTILIŠTU
PONEDJELJAK (18.srpnja)
UTORAK (19.srpnja)
KAPELA 19 sati sveta misa za +
SRIJEDA (20.srpnja )– SV. ILIJA
Ž. CRKVA u 19 sati sveta misa za + LOGARA JOZO, ANĐA i BLAGO; GAVRAN JOZO; STANIĆ BRANKO
ČETVRTAK (21.srpnja)
Ž. CRKVA u 19 sati sv.misa za + BABIĆ MILA, SLAVKO i MARKO
PETAK (22.srpnja) SV. MARIJA MAGDALENA
Ž. CRKVA u 19 sati sveta misa za + MAROŠIČEVIĆ KATICA i MATO
SUBOTA (23.srpnja) SV. BRIGITA
Ž. CRKVA u 19 sati sv. misa za DUŠE U ČISTILIŠTU
24. – 30.srpnja 2016
NEDJELJA (24.srpnja) 17.NEDJELJA KROZ GODINU
KAPELA u 8 sati za + VLADIMIR ROUS
Ž. CRKVA u 10 sati –PRO POPULO ( Za sve župljane )
Ž. CRKVA u 19 sati sv.misa za + MADUNIĆ BARIŠA; OB. MADUNIĆ
PONEDJELJAK (25.srpnja) SV. JAKOV APOSTOL
UTORAK (26.srpnja) SV. JOAKIM I ANA
KAPELA SV. ANE KOD ULJARE U 19 sati sveta misa za + JAGO LUCIĆ; ANA ĐOJIĆ; ANA MIJIĆ; NA ČAST SV. ANI PO NAKANI OB. KAURIN; ANIČIĆ ANA, MARIJAN i FRANJO; OB. AČ, ŠIPUŠ, KOZIĆ i LUJIĆ; ZAHVALA NA ČAST SV. ANE PO NAKANI OB. PETRINOVIĆ i MILIĆ; ŠOŠ VESNA; ŠARAC MARIJA; KUZMANOVIĆ ANĐELKA(ž); BABINAC JOZICA(ž)
SRIJEDA (27.srpnja)
ČETVRTAK (28.srpnja)
PETAK (29.srpnja) SV. MARTA
SUBOTA (30 srpnja)
31.srpnja-6.kolovoza 2016.
NEDJELJA (31.srpnja) 18.NEDJELJA KROZ GODINU
KAPELA u 8 sati sv.misa za + DUMANČIĆ MARKO i VLADO; OB. DUMANČIĆ
Ž. CRKVA u 10 sati – PRO POPULO ( Za sve župljane )
Ž. CRKVA u 19 sati sv. misa za + ĐURIĆ MARIJAN i STJEPAN; MAROŠEVIĆ MARKO i JOSIP; GAJDAŠIĆ LUKA
PONEDJELJAK (1.kolovoza) SV. ALFONZ MARIJA DE’LIGUORI
UTORAK (2.kolovoza)
SRIJEDA (3.kolovoza )
ČETVRTAK (4.kolovoza) SV. IVAN MARIJA VIANNEY
PETAK (5.kolovoza)
SUBOTA (6.kolovoza) PREOBRAŽENJE GOSPODINOVO
7.-13.kolovoza 2016.godine
NEDJELJA(7.kolovoza) 19.NEDJELJA KROZ GODINU
KAPELA u 8 sati sv.misa za + MARKO KOZIĆ
Ž. CRKVA u 10 sati – PRO POPULO ( Za sve župljane )
Ž. CRKVA u 19 sati sv. misa za + IVAN i PERKA TOKIĆ
PONEDJELJAK (8.kolovoza) Sv.DOMINIK
UTORAK (9.kolovoza) Sv.TEREZIJA BENEDIKTA OD KRIŽA
SRIJEDA (10.kolovoza ) Sv.LOVRO
ČETVRTAK (11.kolovoza) Sv.KLARA ASIŠKA
PETAK (12.kolovoza)
Ž. CRKVA u 19 sati sveta misa i VJENČANJE ( MILIĆ – LUCIĆ)
SUBOTA (13.kolovoza)
Ž. CRKVA u 18 sati sv. misa I VJENČANJE ( BATARILO – KOVAČ )
14.-20.kolovoza 2016.godine
NEDJELJA(14.kolovoza) 20.NEDJELJA KROZ GODINU
KAPELA u 8 sati sv.misa za + BOŽO SVALINA i ob. SVALINA
Ž. CRKVA u 10 sati – PRO POPULO ( Za sve župljane )
VJENČANJE U 18:00 ( BORIČIĆ – LABAJ)
Ž. CRKVA u 19 sati sv. misa za + SENĐERVARI JELICA i RUDOLF
PONEDJELJAK (15.kolovoza) UZNESENJE BLAŽENE DJEVICE MARIJE
08:00 KAPELA SV. ANTUNA
10:00 SATI Ž. CRKVA za + OB. AČ; LUJIĆ; ŠIPUŠ i KOZIĆ
UTORAK (16.kolovoza)
KAPELA 19 sati sveta misa
SRIJEDA (17.kolovoza )
Ž. CRKVA u 19 sati sveta misa
ČETVRTAK (18.kolovoza)
Ž. CRKVA u 19 sati sv.misa
PETAK (19.kolovoza)
VJENČANJE U 18:00 ( NOVOSELAC – KRESIĆ ); Ž. CRKVA u 19 sati sveta misa
SUBOTA (20.kolovoza) Sv.BERNARD
Ž. CRKVA u 19 sati sv. misa i VJENČANJE ( SULEJMANOVSKI – ČEŠLJAR )